+48 33-333-40-10
ul. M. Konopnickiej 13c, 43-450 Ustroń

KORONAWIRUS – INFORMACJE BIURA


finanse,kid,info,pl,księgowość,ustroń

 

Drodzy!

 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z rozsiewaniem, wylęganiem koronawirusa w kraju, chcielibyśmy Państwa poinformować o podjętych decyzjach naszego biura jak również o środkach z których możecie skorzystać aby zabezpieczyć sytuację zdrowotną jak również finansową siebie i swoich rodzin, bliskich.

 

Niniejsza wiadomość ma na celu ochronę, zabezpieczenie Państwa dobra jak i innych osób z otoczenia. Informacja ta nie służy straszeniu, wprowadzaniu czy podsycaniu paniki, rozpowszechnianiu nieprawdziwych doniesień medialnych lub innych działań niezgodnych z obecnymi przepisami, zaleceniami władz państwowych.

 

Decyzje naszego biura w związku z zaistniałą sytuacją kierowane są ludzką życzliwością, wartościami które jako właściciele cenimy, a które na nikogo nie wpłynął negatywnie w żaden sposób, a jeśli mogą to będą pomocne w tym trudniejszym, najbliższym okresie.

 

Jako właściciele biura wraz z naszym cennym Zespołem uważamy, że wprowadzenie środków ostrożnościowych jest koniecznością aby każdy z nas bez względu na swoją prywatną ocenę

danej sytuacji mógł po prostu poczuć się bezpiecznie lub zminimalizować ewentualne ryzyko utraty zdrowia, zabezpieczenia podstawowych potrzeb siebie i swoich rodzin.

 

Decyzja obowiązuje od dnia 11-03-2020 r. o czym zostaliście Państwo powiadomieni w wiadomości e-mail.

 

Jeśli Ktoś z Państwa poszukuje informacji na temat zasiłków dla pracowników/przedsiębiorców z zakresu obecnej nadzwyczajnej sytuacji – może je znaleźć na naszej stronie internetowej www.kid.info.pl -> podać linka do zasiłki przedsiębiorcy, zasiłki dla pracownika, zawieszenie firmy(3 artykuły) lub poprzez kontakt telefoniczny.

 

Zaprzestajemy przyjmowania klientów stacjonarnie, w punktach działania biura:

Ustroń, ul. M. Konopnickiej 13c

Cieszyn, ul. I. Szersznika 9

 

w terminie - do odwołania.

 

Biuro tak jak do tej pory, będzie wywiązywało się ze swoich obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zalecaniami władz państwowych.

 

Zmianie ulega jedynie kontakt stacjonarny z Państwem.

 

W związku z tym, że prowadzimy punkt w którym miesięcznie przewijają się spore ilości osób, które podróżują/przyjeżdżają z różnych stron świata zdecydowaliśmy się ograniczyć ewentualny wpływ i rozprzestrzenienie się wirusa.

 

Zachęcamy aby dostarczać do nas informacje, dokumenty poprzez skrzynki pocztowe, skanem, drogę pocztową, emaile, smsy a rozmowy prowadzić drogą telefoniczną.

 

Według Światowej Organizacji Zdrowia takie działania pozwolą nam wszystkim, zachować racjonalność w tej sytuacji, pozwolą wykonywać obowiązki zawodowe w granicach możliwości i przede wszystkim zminimalizuje to możliwość zarażenia osób, które mają najsłabszy system odpornościowy, które są w grupie ryzyka.

 

Władze kraju w dniu wczorajszym poinformowały opinie społeczną, o pracach nad wprowadzeniem tymczasowego zawieszenia obowiązku co do płatności za raty z tytułu kredytów oraz leasingów – w razie wprowadzenia tego typu rozwiązań, postaramy się Państwa o tym poinformować. Propozycje te są umotywowane ograniczeniami, jakie mogą dotknąć przedsiębiorców w związku z brakiem możliwości uzyskiwania odpowiednich zysków na pokrycie kosztów działalności w tym na koszty wynagrodzeń dla pracowników.

 

Mamy jednak nadzieję, że „społeczna kwarantanna” nie będzie trwała zbyt długo i znów będziemy mogli gościć Państwa, w naszym biurze.

 

Wraz z Zespołem życzymy Państwu ogromu cierpliwości, rozsądku i zdrowia! <3

Sara Polok
Księgowość i Dotacje

+48 33 333 40 10

biuro@kid.info.pl

ul. M. Konopnickiej 13c
43-450 Ustroń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej.